Patronem konkursu została firma Delphi Technologies. Aby zagrać, należało wykazać się wiedzą na temat producenta części i urządzeń oraz jego działalności.


By mieć szansę na zdobycie jednego z trzech zestawów nagród, ufundowanych przez firmę Delphi Technologies, należało odpowiedzieć na pytania konkursowe.


Każdy mógł przesłać tylko jedną odpowiedź. Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi, konkursowe jury złożone z przedstawicieli redakcji oraz firmy Delphi Technologies, wybrało trzy zawierające prawidłowe odpowiedzi na pytania pierwsze i drugie oraz najciekawsze odpowiedzi na pytanie trzecie. Ich autorzy otrzymają nagrody.Konkurs Delphi Technologies – wyniki

Konkurs zakończony. Pytania konkursowe brzmiały:

1. Podaj pozycję w rankigu TecDoc pod kątem pokrycia parku samochodowego dla klocków hamulcowych, którą zajmuje oferta Delphi Technologies

2. Na początku czerwca Kajetan Kajetanowicz, ambasador Delphi Technologies, wystartował w rajdzie Sardynii. W ekstremalnych warunkach i w nowym samochodzie walczył o bardzo wysoką pozycję. Podaj na którym miejscu i w jakiej klasyfikacji ostatecznie uplasował się Kajto?


3. Który z filmów instruktażowych z serii Masters of Motion uważasz za najbardziej wartościowy i dlaczego?

Do wygrania były trzy zestawy,
a w każdym z nich:

- głośnik bezprzewodowy JBL
- koszulka

Lista zwycięzców:

Tamara Byczkowska

Damian Sobisz

Mateusz Szelęgiewicz

Gratulujemy!


Konkurs trwał od 15 do 21 czerwca 2023 r. Nagrody zostaną wysłane po otrzymaniu od zwycięzców adresów do wysyłki nagród.