Kampania 'Fill it Up!', organizowana przez markę febi, przedstawia szeroki i kompleksowy asortyment olejów, chemii oraz płynów przeznaczonych do samochodów osobowych produkcji europejskiej i azjatyckiej, a także aut dostawczych i ciężarowych. Przygotowany konkurs był okazją do pochwalenia się wiedzą, dlaczego dbanie o wymianę płynów w samochodzie jest tak istotne.


Aby mieć szansę na zdobycie jednej z trzech nagród, ufundowanych przez markę febi należało odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Ograniczeniem na uzasadnienie wypowiedzi był limit 2-3 zdań.


Każdy mógł przesłać tylko jedną odpowiedź. Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi, konkursowe jury złożone z przedstawicieli redakcji oraz marki febi, wybrało trzy najciekawsze odpowiedzi na pytanie konkursowe. Ich autorzy otrzymają nagrody.

Konkurs febi – wyniki

Konkurs został rozstrzygnięty. Pytanie konkursowe brzmiało:


Dlaczego tak ważna jest regularna wymiana płynów eksploatacyjnych? Wyjaśnij w 2-3 zdaniach na przykładzie dowolnego płynu z oferty febi?Do wygrania były trzy zestawy nagród. W skład każdego z nich wchodzą:

- Plecak sportowy 4F

- Okulary przeciwsłoneczne Uvex

- Zestaw kabli Baseus

- Ręcznik plażowy febi


Zwycięzcy konkursu:


Lucyna Kmiecik-Czaja

Wiesław Makuch

Marta Opulska


Gratulujemy!


    Konkurs trwał od 7 do 14 czerwca 2023 r. Nagrody zostaną wysłane po otrzymaniu od zwycięzców adresów do wysyłki.