Aby wziąć udział w konkursie, którego sponsorem została firma Hengst Filtration, należało wykazać się wiedzą o nowej koncepcji filtra kabinowego od Hengst, a także o korzyściach wynikających z wymiany filtra kabinowego w okresie jesienno-zimowym.


Każdy mogł przesłać tylko jedną odpowiedź. Spośród uczestników, którzy nadesłali poprawną odpowiedź na pierwsze pytanie oraz odpowiedź na pytanie drugie, konkursowe jury złożone z przedstawicieli redakcji oraz firmy Hengst Filtration, wybrało trzy najciekawsze. Ich autorzy otrzymają nagrody.Konkurs Hengst Filtration – wyniki

W ciągu godziny system wentylacji w samochodzie zasysa do wnętrza pojazdu 300 000 litrów powietrza – a wraz z nim zanieczyszczenia, alergeny i zapachy z najbliższego otoczenia. Choć może to dziwić, poziom zanieczyszczeń wdychanych przez pasażerów pojazdu może być nawet pięciokrotnie wyższy, niż u przechodniów na poboczu drogi. Jakość powietrza w kabinie jest niezwykle ważna zarówno dla zdrowia, jak i dla bezpieczeństwa podróży.

Lista zwycięzców:


Gabriela Kęska

Wiesław Makuch

Przemysław Niemyjski


Gratulujemy!

Do wygrania były trzy zestawy nagród, a w każdym z nich:

•wysokiej jakości plecak biznesowy z kieszenią na laptopa 15”,

•ładowarka samochodowa.

Powodzenia!

Konkurs trwał od 5 do 11 października 2023 r. Nagrody zostaną wysłane niezwłocznie po otrzymaniu adresu wysyłki.