HEPU, przy okazji oferowania swoich produktów, promuje budowanie świadomości zarówno wśród mechaników, jak i użytkowników pojazdów na temat właściwej konserwacji i serwisowania samochodu, aby był sprawny jak najdłużej. Dzięki temu kierowcy będą mogli cieszyć się swoimi samochodami przez dłuższy czas, co jest korzystne zarówno dla portfela, jak i dla środowiska. Sercem auta jest jego rozrząd, dlatego należy zadbać o jego regularną konserwację i wymianę zgodnie z zaleceniami producenta, aby utrzymać samochód w dobrym stanie technicznym.


Aby mieć szansę na zdobycie jednej z nagród ufundowanych przez firmę HEPU, należało odpowiedzieć na pytanie konkursowe.


Każdy mógł przesłać tylko jedno zgłoszenie. Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi, konkursowe jury złożone z przedstawicieli redakcji oraz firmy HEPU, wybrało trzy zawierające najciekawsze odpowiedzi na pytanie konkursowe. Ich autorzy otrzymają nagrody.


WYNIKI - Konkurs HEPU® Germany: do wygrania limitowana edycja bluzki HEPU w jednym z kolorów (biały lub czarny), komplet dwóch metalowych plakatów „Dbamy o serce Twojego samochodu” oraz „Dekalog wymiany pompy cieczy”.

Zbieranie zgłoszeń zakończone. Pytanie konkursowe brzmiało:

Który układ rozrządu byś wybrał – paskowy czy łańcuchowy? Uzasadnij swój wybór podając 3 najważniejsze dla Ciebie argumenty w maksymalnie 3 zdaniach.


Do wygrania jeden z trzech zestawów, a w każdym z nich:

- Limitowana edycja bluzki z długim rękawem w jednym z kolorów (biały lub czarny). Do wyboru rozmiary > męskie: M, L, XL.

- Komplet 2 blach dekoracyjnych A3, które ożywią wnętrze warsztatu i zareklamuję usługę wymiany rozrządu oraz przypomną o najważniejszych zasadach przy wymianie pompy cieczy (montaż blachy na przyklejany do ściany magnes).


Lista zwycięzców:

– Arkadiusz Wiśniewski

– Antoni Kowalski

– Maciej Mikler


Gratulujemy!

Konkurs trwał od 26 października do 1 listopada 2023 r. Nagrody zostaną wysłane po otrzymaniu od zwycięzców adresów do wysyłki nagród.