20 zestawów nagród na 20-lecie MotoFocus


Zaprosiliśmy Was do wspólnego świętowania, a także do poznania naszej historii, którą opisaliśmy w dwóch poniższych artykułach:


- "Email to ten z małpą?"

- "Działanie w niszy nie wyklucza ekspansji"


Po przeczytaniu artykułów, łatwo było odpowiedzieć na pytania zamknięte konkursu (1-3).


Każdy mógł przesłać tylko jedno zgłoszenie. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, zawierających poprawne odpowiedzi na pytania 1-3, konkursowe jury złożone z przedstawicieli redakcji, wybrało 20 najciekawszych odpowiedzi na pytanie 4. Ich autorzy otrzymają nagrody.


Uwaga: w skład zestawu nagród wchodzi 1 koszulka. Każdy zwycięzca zostanie poproszony o wybór jednego z dwóch wzorów oraz wskazanie preferowanego rozmiaru odzieży (dostępne rozmiary męskie M, L i XL).

Wyniki konkursu MotoFocus

W tym roku MotoFocus obchodzi 20-lecie działalności. Zaprosiliśmy naszych Czytelników do wzięcia udziału w konkursie i wykazania się wiedzą na temat naszej historii ;)

Do zdobycia były wyjątkowe nagrody, a wśród nich koszulki z hasłami branżowymi, uznanymi za najlepsze przez naszych Czytelników.

Pytania konkursowe:


1. Ilu zarejestrowanych użytkowników i ich adresów email w bazach posiada Grupa Medialna MotoFocus?

odp. blisko 350 tys.


2. Które poniższe fora internetowe wchodzą w skład Grupy Medialnej MotoFocus?

odp. wszystkie wymienione (Forum Mechanika, Lakiernika, Waga Ciężka)


3. W ilu krajach obecnie prowadzi portale Grupa Medialna MotoFocus?

odp. w 11.


4. Napisz, co najbardziej podoba Ci się w treściach dostarczanych przez portal MotoFocus.pl i/lub jakie dodatkowe treści chciałbyś otrzymywać od naszego portalu?


Nazwiska zwycięzców: Aleks Bielecki, Michał Chojnacki, Ryszard Ćwiertnia, Anna Jamróz, Marcin Jamróz, Stefan Jamróz, Bartosz Janik, Janusz Jaruga, Rafał Krajewski, Maria Krysmalska, Mariusz Kunicki, Grzegorz Leszczyński, Jacek Łukasik, Wiesław Makuch, Andrzej Pal, Rafał Rosielewski, Mariusz Szczurek, Dariusz Szeliga, Mateusz Szelęgiewicz, Adam Tomczyk.

Nagrody w konkursie to 20 zestawów upominków, z których każdy składa się z:


- Koszulki z hasłem warsztatowym (do wyboru jeden z dwóch wzorów)
- Kubka termicznego LOCK 440 ml
- Kabla do ładowania 3 w 1 z podwójnym wejściem Versatile

Konkurs trwał od 31 sierpnia do 6 września 2023 r. Nagrody wysłane po otrzymaniu od zwycięzców adresów do wysyłki nagród.